Regulamin zakupów

1. ARTIS CERAMIKA prowadzi sprzedaż detaliczną drogą elektroniczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę internetową lub telefonicznie.
2. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13.00, w soboty, niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
3. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone do sprzedaży.
4. Zdobienia jako, że wykonywane są ręcznie gwarantują niepowtarzalność przedmiotu. Nie ma dwóch identycznych rzeczy. Zdjęcia przedstawiają przykładowy przedmiot z danej dekoracji.
5. Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedany towar wystawiany jest paragon fiskalny. Faktura VAT może być wystawiona na życzenie Klienta
6. Zamówienia dostarczamy przy udziale firmy kurierskiej lub po wcześniejszym uzgodnieniu za pośrednictwem Poczty Polskiej. Istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy.
7. Realizujemy zamówienia na wysyłkę zagraniczną obejmujące cały Świat. Przesyłki takie wysyłamy Pocztą Polską. Koszt naliczany jest według aktualnego cennika, przed zakupem w naszym sklepie.
8. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w Cenniku Transportu.
9. Możliwe są następujące formy płatności:

  • Przy odbiorze ? zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze produktu.
  • Przelewem – po zarezerwowaniu zamówionego produktu, klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej (e-mail) numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Wysyłka zamówienia następuje w dniu wpływu pieniędzy na nasze konto lub po przesłaniu potwierdzenia wpłaty.

10. Przyjmujemy zamówienia na przedmioty niedostępne w bieżącej ofercie. Okres oczekiwania na realizację ustalany jest indywidualnie.
11. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 ww ustawy. Jeśli Kupujący zrezygnuje z zakupu musi odesłać towar na koszt własny i zostanie mu zwrócona kwota zamówionego towaru.
12. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb firmy ARTIS, nie są i nie będą udostępniane innym podmiotom.
Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem osób do tego nieupoważnionych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).
Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania lub ich usunięcia.