Historia działalności

Pomysł na ceramikę bolesławiecką zrodził się u mnie zupełnym przypadkiem. Pierwsze otrzymane w prezencie przedmioty sprawiły, że zachwyt przerodził się w ogromną pasję i chęć dzielenia się tymi pięknymi przedmiotami. Początki, może nie najłatwiejsze, zaowocowały i po latach mogę się pochwalić sporą liczbą stałych klientów.

Chciałabym pod każdym względem spełniać Państwa oczekiwania dlatego bardzo chętnie skorzystam z sugestii, uwag i ciekawych porad. Sklep ten powstał z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających klientów więc żadne wyzwanie nie jest mi straszne.

Moja oferta bazuje na popularnych, znanych od lat, tradycyjnych wzorach oraz na unikatowych, nigdzie indziej nie spotykanych zdobieniach. Poszerzam asortyment równolegle do nowości wprowadzanych przez producenta. Mam również możliwość zamówienia u producenta dowolnych przedmiotów w każdym wybranym wzorze więc myślę, że każdy znajdzie u mnie coś dla siebie lub swoich bliskich.

W moim sklepie znajdziecie Państwo szeroką ofertę wyrobów ceramicznych o charakterze użytkowym i dekoracyjnym, a także wiele pomysłów na upominki i prezenty.

Ceramika Bolesławiec swój oryginalny wygląd i charakter zawdzięcza unikalnej na świecie technice stempelkowej. Łączy ona piękno rękodzieła i wyjątkowy styl.

Zdobienia jako, że wykonywane są ręcznie gwarantują niepowtarzalność przedmiotu. Nie ma dwóch identycznych przedmiotów. Zdjęcia przedstawiają przykładowy kształt z danej dekoracji.

ARTIS jest oficjalnym dystrybutorem jednego z czołowych producentów ręcznie zdobionej kamionki stołowej z Bolesławca. Wyroby tej fabryki cechuje wysoka jakość, ciekawe i funkcjonalne formy oraz bogate zdobnictwo.
Serdecznie zapraszam Anna